Гигант подчини десет от Созопол

Гигант (Съединение) спечели вкъщи с 1:0 срещу едноименния тим на Созопол. Срещата е от 26-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Атанас Стамболов завърши контраатака с гол в 10-ата минута. След още толкова време Даниел Иванов от гостите удари при спряна игра Аурел Мусай и беше отстранен с червен картон.

Първата опасност беше пред вратата на Гигант, но след удар на противник, топката уцели гредата. До края домакините владееха инициативата, но не успяха да материализират предимството си. Георги Коев все пак реализира, но рефера не зачете попадението заради засада в 88-ата минута.