Панайотов: Имахме по-чистите положения и не заслужавахме да загубим

Старши треньорът на ЦСКА 1948 Николай Панайотов даде мнението си след загубата на своя тим от ЦСКА - София. Тимът от Бистрица загуби у дома с 1:2, а специалистът поздрави своите играчи и заяви, че отборът му не е заслужавал да загуби.

ЦСКА - София се измъкна от резил с гол в 94-ата минута срещу 10 от ЦСКА 1948 и три 19-годишни момчета

“Сами видяхте как не успяхме да вземем точката. Поздравявам момчетата, не заслужавахме да загубим и смятам, че имахме по-чистите положения.

Не ми се коментира, за червения картон нямам какво да говоря. Но мисля, че и второто полувреме можехме да отбележим, ако бяхме по-концентрирани. Не мисля, че дори и когато бяхме с 10 човека, противникът успя да ни надиграе.

Въпреки че бяхме с човек по-малко, си казахме по какъв начин трябва да играем второто полувреме, да играем по-умно, трябваше да направим принудителни смени, но нормално в такъв мач, когато има умора, да се направят.

Всички момчета се стараха много. Показаха голямо ниво, трупат повече игрови минути, поздравих ги.

Със сигурност не е приятно, когато не можеш да печелиш, но трябва да продължим да работим и се надяваме на късмета и на това понякога да се свири по нормален начин, за да можем да спечелим”, заяви Панайотов.