Национална Лига Футзал: Амиго Северозапад - ССК "ИУ" ВАРНА

Левски (Карлово) повали Гигант

Левски (Карлово) спечели у дома с 3:2 срещу Гигант (Съединение). Срещата е от 22-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Домакините действаха по-офанзивно през цялото време, но съперника им контраатакуваше много опасно. Именно така откри резултата, само 120 секунди след началото с гола на Атанас Стамболов.

Последваха още няколко смразяващи контри на Гигант, които напомниха за отсъствието на основни играчи в карловската отбрана. Като по чудо топката не влетя пак в мрежата на левскарите. Те обаче отвърнаха за секунди в края на първата част. Първо 41-ата минута Пламен Крислов изравни. След 120 секунди най-добрия на терена Ивелин Илиев направи обрата факт – 2:1. В 56-ата минута Павел Колев вкара трети гол за домакините, но рефера не го призна, отсъждайки засада и предизвика протест на левскарите. Интригата отново заплете Георги Мавродиев с изравнителния си гол в 58-ата минута. В 79-ата обаче Крислов за втори път матира гостите и осигури трите точки за отбора си.