Жребият за полуфиналите за Купата на България е днес

Последните четири отбора в турнира Sesame Купа на България ще научат своя съперник за полуфиналите по-късно днес. Това ще стане веднага след края на последния четвъртфинал между Лудогорец и ЦСКА 1948 - двубоят между шампионите и "червените" от Бистрица стартира в 17:30 часа в Разград.

Четвъртфиналното стъпало вече прескочиха Ботев (Пловдив), Хебър (Пазарджик) и ЦСКА - София. Жребият няма да разделя отборите на поставени и непоставени, което означава, че всеки може да се падне с всеки. Полуфиналите ще се решат в две срещи, като при равни показатели головете на чужд терен няма да има допълнителна тежест при определянето на крайния победител.

Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!

Домакин на първия мач ще бъде отборът, който бъде изтеглен пръв при тегленето. Полуфиналната фаза е предвидена за април.