Национална лига футзал: Левски - Черно море

Данило Дончич: Нямаме достатъчно самочувствие

Старши треньорът на Локомотив (София) Данило Дончич остана разочарован след загубата от Крумовград с 0:2 на стадиона в "Надежда". Наставникът на "железничарите" сподели, че отборът му няма футболисти, които да атакуват в домакинските срещи и допълни, че на тима му липсва самочувствие.

"Нормално е да сме разочаровани. След победата над Хебър се надявахме да вземем трите точки и вкъщи. През първото полувреме получихме гол, който ни повлия на самочувствието. След почивката, с по-агресивна и нападателна игра, не успяхме да вкараме гол и съответно да обърнем мача.

Крумовград превзе "Надежда" и доказа, че е в отлична форма

Крумовград е добър отбор, с организирана защита. Знаехме, че ще ни е много трудно срещу тях. Ние нямаме достатъчно самочувствие, нашите футболисти напред нямат класа да влизат в единоборства един на един. Имахме две-три положения, обаче това не е достатъчно.

Халфовата линия нямаше много вина. Съжалявам, че получихме този първи гол - мачът стана друг. Знаехме, че те ще се защитават и ще играят на контраатака. Вижда се, че играем по-добре навън. Имаме такива футболисти, които се чувстват по-добре, когато играем на контраатака. Когато трябва да нападаме, не се получава. Навън играем по-защитно и опитваме на контраатаки. Вкъщи трябва да се напада, за да побеждаваш. Нямаме такива футболисти, които могат това нещо.

Ние сме в такава ситуация, че нямаме достатъчно точки. Срещу Етър ще излезем на битка и се надявам да победим. Мисля, че Франса няма да играе заради натрупани картони. Не обичам да коментирам съдията, нямаше еднакъв баланс на отсъжданията през първото и второто полувреме", заяви Дончич.

Снимки: Startphoto