Берое с разгромна победа

Берое (Стара Загора) надигра гостуващия му Атлетик (Куклен) с 6:2 в приятелска среща. Елитният тим дръпна в резултата до почивката, а веднага след нея нокаутира съперника. Джани Политано даде тон за разгрома с попадение, четвърт час след началото. Отговорът на отбора от Трета лига беше мигновен – при ответната атака Рангел Игнатов възстанови равенството. В 30-ата минута, Вини Трибуле даде нова преднина на Берое. Дамян Йорданов пък покачи на 3:1, секунди преди съперниците да се оттеглят в съблекалните. Набързо след почивката, Себастиян Виа и Фредерико Санети разтресоха мрежата на Атлетик и съотношението нарасна до 5:1. Роналдо Камара добави шесто попадение в 70-ата минута. В оставащото време, Рангел Игнатов фиксираха окончателното 6:2.