ЦСКА 1948 с минимален успех над Арда (Кърджали)

Отборът на ЦСКА 1948 постигна минимален успех с 1:0 над Арда (Кърджали) в контролна среща. В герой за "червените" се превърна Талис, който заби единственото попадение три минути преди края на първата част.

Първата интересна ситуация се откри пред вратата на Анатоли Господинов. В 7-ата минута Радослав Кирилов направи добър пробив, който обаче завърши със слаб удар право в ръцете на стража на тима от Кърджали.

В 19-ата минута Симеон Василев излезе очи в очи с Анатоли Господинов, но ударът му с десния крак премина на сантиметри от целта.

Три минути преди края на първата част футболистите на Николай Панайотов стигнаха до първия гол. В негов автор се превърна Талис, който се разписа с шут от далечна дистанция.

През второто полувреме темпото падна изключително много, като не видяхме нито едно интересно положение. По този начин ЦСКА 1948 записа минимален успех над Арда (Кърджали) в поредната си проверка.

Зимна подготовка на отборите от efbet Лига (обновена)

ЦСКА 1948 - АРДА (КЪРДЖАЛИ) 1:0

1:0 Талис (42)

Стартови състави:

ЦСКА 1948: 29. Даниел Наумов, 15. Симеон Василев, 20. Антонио Вутов, 28. Неделко Пишчевич, 10. Радослав Кирилов, 17. Никола Илиев, 18. Ивайло Чочев, 22. Реян Даскалов, 7. Талис, 2. Джонатан Перейра, 91. Раян Бидунга

Арда: 1. Анатоли Господинов, 20. Деян Лозев, 4. Милен Стоев, 6. Пламен Крачунов, 32. Христо Мотев, 80. Лъчезар Котев, 77. Илия Юруков, 26. Ел Мами Тетах, 7. Абубакар Тунгара, 99. Станислав Иванов, 19. Тонислав Йорданов