Танчо Калпаков: Съжалявам, че не успяхме да вземем поне точка

Наставникът на Марек Танчо Калпаков даде мнението си след загубата на своя тим от Монтана. Дупничани допуснаха обрат и паднаха с 1:2.

Монтана обърна Марек и завърза ситуацията на върха във Втора лига

“Мисля, че се получи интересен мач. И двата отбора до последно търсеха победата. Първото полувреме беше по-доброто за нас, познавахме отлично противника. Имахме късмета да вкараме първи и нормално, второто полувреме домакините излязоха по-агресивно. Нямахме идея да се прибираме, но под натиска им бяхме принудени. Стигнаха до изравнителния гол, оттам им дойде импулс. Ние също направихме добри влизания и можехме и ние да вкараме. Съжалявам, че не успяхме да вземем поне точка.

Познавам отлично съперника. Искахме да сме по-компактни. Оставаха големи пространства зад гърба на защитата и видяхте, че при едно от тях се възползвахме. Момчетата се хвърлиха, раздадоха се, но малшанс. Равният резултат беше реалния.

Смятам, че и двата отбора си защитиха временните позиции. Не сме искали да отстъпваме толкова дълбоко, но те вдигнаха оборотите.

Всеки един отбор, дори и от водещите, редува добри с лоши резултати. Влязохме в едни недобри игри. Последният ни домакински мач беше един от най-добрите ни, но имаме леко отстъпление в последната част на полусезона. Имаме един добър тим. Имаме още един домакински мач и ще правим генерални сметки.

Нека да анализираме този мач и след това ще мислим за Бдин. Всеки може да бие всеки, така че ще подходим сериозно и към този мач”, заяви Калпаков.