Съдийска бригада от Полша ще свири мача между България и Унгария

Съдийска бригада от Полша получи наряд за двубоя от европейските квалификации между България и Унгария. Според официалния сайт на УЕФА мачът трябва да се играе в четвъртък, 16 ноември, на стадион "Христо Ботев" в Пловдив от 19:00 часа.

За главен рефер е назначен Даниел Стефански с  помощници Давид Голис и Михал Обукович. Четвърти съдия е Войчех Миц, също от Полша.

Официално: Община Пловдив няма да даде "Колежа" на БФС

Стефански, 46-годишен, вече е ръководил мач на българския национален отбор при победата срещу Норвегия с 1:0 на 9 септември 2018 година в Лигата на нациите.