Славия (U15) и Черно море (U15) не се победиха

В среща от 12-ия кръг на Елитната група до 15 години Славия и Черно море завършиха при резултат 1:1 на "Овча купел". Точен за гостите беше Кирил Петров, докато попадението за домакините отбеляза Петър Благоев.

Двубоят започна равностойно и с атаки към двете врати. В 21-та минута хубаво центриране на Боян Русинов намери Кирил Петров, който с глава изведе "моряците" напред в резултата. Няколко минути по-късно Черно море бе близо и до второ попадение. Стефан Монев бе изведен сам срещу вратаря, преодоля го, но ударът му бе избит от голлинията от Светослав Иванов.

Малко преди края на полувремето Славия имаше възможност да изравни, след като Александър Маринов засече от воле хубаво центриране, но вратарят на гостите Димитър Георгиев показа страхотен рефлекс.

Второто полувреме започна с по-активна игра от "белите" и удар на Деян Йорданов се отби от страничната греда. Натиска на Славия се увеличаваше с всяка изминала минута и 12 минути преди края се стигна до изравняване. Петър Благоев се оказа най-съобразителен след центриране и прати топката в мрежата на гостите.

До края на срещата повече попадения не паднаха и двубоят завърши без победител.