Валери Божинов и компания спечелиха турнир по мини футбол за ветерани

Отборът на VMV-София, в който играе и бившият национал Валери Божинов, спечели турнир по минифутбол за ветерани в Стара Загора. На финала столичният тим победи миналогодишния шампион Врачански скали с категоричното 5:1 и така си осигуриха място в Шампионската лига за ветерани по минифутбол. Точни за VMV бяха Константин Пилитов (2), Кирил Котев (2) и Петър Златинов. Интересното е, че през миналата година двата тима отново се срещнаха на финала, но тогава тимът от Враца се наложи след изпълнение на дузпи.

Участие в турнира взеха 24 отбора, а на полуфинала VMV победи с 2:0 друг тим от столицата - Хъшове. Заради травма обаче Божинов не успя да вземе участие във последните две срещи на своя отбор.

В голмайстор на турнира се превърна Кирил Котев, а приза за най-полезен играч грабна Петър Златинов. Пламен Крумов пък отбеляза най-красивото попадение в турнира.