Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Световен шампион по FIFA бе прегазен от български талант

Най-големият български талант в EAFC 24 Алихан "Dybala" Хаджи не остави никакви шансове и прегази играча на RBLZ - Умут "Umut" Гюлтекин. Световният шампион и многократен първенец на Германия по FIFA допусна тежко поражение с 1:5 от родния талант в сблъсък за първото място по точки в Division Rivals.

Талант №1 на България е първи в света на EAFC 24!

Двубоят бе много интересен, като германският геймър стартира отлично, повеждайки в резултата след отлична комбинация. Тогава обаче Алихан Хаджи вдигна темпото, за да се стигне до цели 5 гола във вратата на Umut. Четири, от които през второто полувреме.