Очаквайте: Турнир на талантите U14: Зона Бургас - Зона Варна

Балъков: Няма нищо трагично, една точка винаги е по-добре от нищо

Старши треньорът на Септември (София) Красимир Балъков даде мнението си пред Sportal.bg след равенството на своя тим с Марек. Двата тима не успяха да си вкарат и завършиха 0:0 в столицата.

Марек не се даде на Септември (Сф) в дербито

“Не можахме да намерим пътя към гола, иначе през всички 90 минути доминирахме. На два пъти и вратаря спаси положения. Играха много компактно, а и те по принцип са отбор, който добре се защитава. Няма нищо трагично. Една точка винаги е по-добре от никакви. Първенството е много дълго, ще има много вода и хляб да се изяде, много път да се извърви, докато осъществим нашата цел.

Аз от момчетата съм доволен. Играха със заряд, желание, имаме много работа да вършим. Всички се защитават срещу нас, трябва да намерим правилната рецепта в паузата.

Ние сме отборът, който последните 4 мача игра в много сгъстена програма, за разлика от другите. Имахме много мачове за къс период. Сега трябва да дам почивка. Вторник започваме отново”, заяви Балъков.