Турнир на талантите U14: Зона Пловдив - Зона Благоевград 2:2

Септември обърна Марица и се върна на върха

Отборът на Септември победи с 3:1 Марица в мача помежду си от 11-ия кръг на Втора лига. Станислав Маламов откри за гостите в началото на мача, но с попадения на Асен Георгиев, Йордан Йорданов и Димитър Костадинов домакините обърнаха.

С победата си днес Септември се върна еднолично на върха. Тимът има актив от 27 точки - с три повече от втория Монтана. Марица от своя страна е 12-и с 13.

Резултатът бе открит от гостите още във втората минута на мача, като точен бе Станислав Маламов.

В 37-ата минута обаче капитанът Асен Георгиев изравни след точен удар с глава при центриране от корнер.

Точно преди почивката домакините стигнаха до пълен обрат. Йордан Йорданов получи топката в наказателното поле и реализира за 2:1.

В средата на втората част Димитър Костадинов вкара трети гол, след като се освободи от двама защитници и прати топката в мрежата. Малко преди това пък пловдивчани останаха с човек по-малко, след като Свилен Щерев бе изгонен.

СЕПТЕМВРИ 3:1 МАРИЦА
0:1 Маламов (2)
1:1 Георгиев (37)
2:1 Йорданов (45)
3:1 Костадинов (64)

СЕПТЕМВРИ: 21. Шейтанов, 5. Георгиев, 24. Маринов, 22. Димитров, 4. Арсов, 23. Гаврилов, 13. Йорданов, 11. Ачков, 19. Митков, 8. Атанасов, 26. Бадара

МАРИЦА: 33. Начев, 29. Ташолов, 5. Аврамов, 4. Пушкаров, 23. Джеймс, 7. Щерев, 21. Маламов, 77. Попов, 10. Марчев, 9. Трифонов, 24. Давид

Снимки: Startphoto