Петър Колев: Не ни достигна зрялост

Старши треньорът на Беласица Петър Колев говори пред Sportal.bg след загубата с 0:2 от Септември (София).

Балъков доволен: Намерихме правилната рецепта

"Не достигна малко повече зрялост и смелост в някои ситуации. Знаехме, че противникът ще има превес игрови. През първото полувреме стояхме добре в защита, но допуснахме някои слабости на статични положения. Твърде рано през второто полувреме, въпреки че указанията бяха други, допуснахме и гол. Преди който имахме два шанса да поведем в резултата.

Септември си върна първото място след успех над Беласица

В игрови план съм доволен, достатъчно ситуации срещу отбор като Септември, за да отбележим гол, но за жалост не успяхме да реализираме тези изгодни положения. Имаме зависимост от някои играчи - Запро Динев имам предвид, когато не реализира имаме трудности. Бяхме променили малко нещата, игра на позицията на централен нападател, но за жалост възможностите не се откриха пред него, а пред други играчи", каза специалистът.