Шефът на Димитровград: Срамен мач за нас, браво на момчетата от Берое II

Първа победа за втория отбор на Берое след 3:1 над Димитровград в Стара Загора. Срещата е от петия кръг на Югоизточната Трета лига. Добро начало за младия тим на Тодор Станев. Момчетата му изиграха силно първо полувреме. Деян Иванов го материализира с гол в 37-ата минута. В 53-ата обаче Димитър Алексиев изравни. Беройци заложиха на контраатаки и две от тях се оказаха успешни. Валентин Желязков реализира за 2:1 в 72-ата минута. Десетина по-късно Павел Кочев получи топката пред празната врата и фиксира окончателното 3:1.

След последния съдийски сигнал Мартин Александров, спортен директор на Димитровград каза пред Sportal.bg

„Изиграхме срамен мач, какъвто не помня отдавна. Браво на момчетата от Берое II. Заслужиха с трите точки“.