Очаквайте: Турнир на талантите U14: Зона Пловдив - Зона Благоевград

Никола Владев от Спартак (Вн) II: Трябва да работим най-вече върху постоянството

Младият полузащитник от дублиращия тим на Спартак (Варна) Никола Владев бе с голям принос за победата на "соколите" като гости над Доростол с 4:1. Той се отчете с две асистенции и силна игра, а пред Sportal.bg остана много доволен от убедителната победа.

"В началото силистренци създадоха 2-3 чисти положения, но голът в края на полувремето на Мартин Янакиев бе много важен от психологическа гледна точка. Отново той отбеляза в началото на второто полувреме след неразбирателство в противниковата отбрана и като че ли това предреши мача.

Дубълът на Спартак (Варна) разби Доростол в Силистра

За себе си бих казал, че съм много доволен, защото моите две асистенции бяха важни за отборната ни победа. Въпреки че изоставаме малко в класирането, смятам че трябва да работим най-вече върху постоянството, за да разгърнем потенциала си. Все пак сме още в началото на първенството.

Ние имаме поставена цел от ръководството и това е първото място. Мисля, че имаме сили да се преборим с конкуренцията", каза Владев.

Автор: Пламен Трендафилов