Филип Кръстев грабна мегафона след головия си дебют

Националът Филип Кръстев успява да се адаптира бързо в новия си отбор Лос Анджелис ФК. Полузащитникът реализира дебютното си попадение при победата над Реал Солт Лейк след само 15 минути на терена. Веднага след мача пък получи мегафон, за да празнува с агитката и останалите си съотборници успеха с 4:0 в турнира за Купата на Лигите. От клуба публикуваха кадри от радостта със заглавие "Добро утро, Лос Анджелис".

Турнирът се провежда между отборите от МЛС и мексиканската лига. На четвъртфинала ЛАФК ще се изправи тима на Монтерей. Мачът е на 11 август на легендарния “Роуз Боул” в Пасадена.