Новата звезда на Лудогорец аут за два месеца, съобщи Моци

Спортният директор на Лудогорец Козмин Моци говори пред репортерите във Варна преди шампионите да заминат за Словения. Утре те ще срещнат Олимпия (Любляна) в реванш от Шампионската лига. Първата среща в Разград завърши 1:1.

"Заслужавахме победа в първия мач според мен. За съжаление не успяхме да вкараме ситуациите, които имахме. В Любляна ще ни чака съвсем различен мач. Както винаги вярвам, че можем да ги отстраним. Трябва да се борим от първата до последната минута. Очакваме да доминираме, Лудогорец никога не е излизал да се защитава. Ако играем агресивно от първата минута, ще ги отстраним.

26 Лудогорец 1:1 Олимпия (Любляна)

Те са домакини, ще имат подкрепа от феновете и ще излязат по-атакуващо. Срещу Балкани ни помогнаха много феновете, момчетата играха на “Олимпико” и в Севиля пред 50 000 души на трибуните - не трябва да са под напрежение. Дуа за съжаление е контузен, днес в Португалия е бил опериран. Няма значение кой почва мачът, всеки трябва да дава всичко от себе си. Дуа около два месеца ще е аут, доколкото знам от доктора", каза шефът на "орлите".

Снимки: Startphoto