Прекратиха контрола на Славия с израелци след едно полувреме заради скандал

Контролната среща между Славия и израелския Секция беше прекратен след само едно полувреме при резултат 0:0. Причината е скандал между двата лагера в края на първата част, заради който двубоят приключи.

"Причината за това решение е скандалното поведение на треньора на гостите. Той се нахвърли с обидни реплики към съдията и нашите състезатели, а след това посегна за физическа саморазправа с Владимир Николов", се казва в съобщението в официалния сайт на "белите".

Приятелският мач между двата отбора беше насрочен на мястото на отложения двубой на Славия срещу шампиона Лудогорец от третия кръг на efbet Лига.