Проблеми за Саша Илич преди двубоя със Сепси

Един от най-опитните в ЦСКА – София Амос Юга почти сигурно е аут за първия мач със Сепси от Лигата на конференциите, твърди "Тема спорт". Той изпита болежки в края на първата част в шампионатния двубой срещу Крумовград.

В петък вечер срещу "жълто-сините" ЦСКА - София победи с 1:0, а Юга записа едно полувреме. На почивката на мача мощният физически футболист бе изваден, а на мястото му влезе Станислав Шопов.

Феноменален гол със задна ножица донесе първа победа на ЦСКА - София в първенството

Освен принудителната смяна, Юга не е взел участие и в последните тренировки на ЦСКА - София. Не е ясно дали ще се включи и в днешното занимание, водено от Саша Илич. 30-годишният футболист ще премине допълнителни медицински прегледи, които да установят травмата му, но шансовете му за първия двубой със Сепси не са големи.

Надеждите в Борисовата градина са Юга да е готов за реванша с румънците, който е на 3 август.