Виста не срещна затруднения срещу Макаби (Нетаня) на турнира Botev Cup

Отборът на руския Виста U19 победи с 3:1 Макаби (Нетаня) U19 в двубой от международния юношески турнир Botev Cup. Руснаците имаха повече положения през срещата и заслужено стигнаха до победата.

Макаби (Тел Авив) отнесе сръбския Вождовац на турнира Botev Cup

Първото попадение в мача падна в 41-ата минута, когато Н’дае Баба стреля хубаво от дистанция и вкара във вратата на Амид Дадон. Малко по-късно, в 43-ата минута, Крисчън Нвачукву направи резултата 2:0 и сякаш реши всичко в срещата.

През второто полувреме обаче Макаби върна един гол, когато Изври Жеитуни се възползва от грешка на вратаря на Виста и с външен фалц опъна мрежата на Виста - 2:1. В 80-ата минута обаче Джон Батиги вкара хубаво попадение с пета, след като стражът на Макаби не успя да се намеси добре след центрирана топка в наказателното си поле. Така “червените” от Витиня успяха да стигнат до успеха с 3:1.

Снимки: Facebook