Дублиращият отбор на Славия разби Рилски спортист в голово шоу

Дублиращият отбор на Славия се наложи над Рилски спортист с 5:2 в мач от последния кръг на Югозападната Трета лига. По този начин "белите" прекъснаха серията си от три поредни шампионатни загуби и завършиха сезона с успех, който им гарантира оставането в дивизията.

С по два гола за победителите се отчетоха Роберто Райчев (21', 47') и Валентин Петров (45', 57'), а Кристиян Величков добави още едно попадение 10 минути преди края на редовното време. За гостите от Самоков точни бяха Алек Манолов и Цветан Митев, като и двамата се разписаха през второто полувреме.

По този начин Рилски спортист завърши кампанията на пета позиция и в серия от седем поредни срещи без успех на Югозапад. Дубълът на Славия пък финишира на седмо място с 33 точки.