Черноломец разгроми Волов, Тихомир Кънев с хеттрик за половин час

Черноломец завърши сезона с 8:0 над Волов (Шумен) в Попово. Двубоят е от последния 30-и кръг на Североизточната Трета лига. Бяха изминали само 180 секунди, когато рефера отсъди дузпа и Беадир Беадиров я вкара. Десислав Петков удвои в 12-ата минута, а в 16-ата Диян Димитров направи резултата категоричен.

След още толкова време, гостите си вкараха автогол. Беадиров пък се разписа за втори път в 40-ата минута. След почивката като резерва влезе Тихомир Кънев. Около половин час му беше достатъчен да реализира хеттрик за окончателното 8:0.