Костинброд обърна Сливнишки герой за едно полувреме

Костинброд обърна Сливнишки герой в мач от последния кръг на Югозапдната трета лига. Домакините стигнаха до обрат през втората част, след като преди почивката губеха с 0:2, но в крайна сметка спечелиха с 3:2. Срещата бе предавана пряко по Sportal TV

Резултатът бе открит от гостите в 43-ата минута, когато Василйе Милованович разстреля Валентин Галев с отлично изпълнение от пряк свободен удар.

В началото на втората част гостите удвоиха резултата. Централният нападател Йордан Попов се оказа на добра позиция и хладнокръвно реализира.

Само минута по-късно обаче домакините намалиха. Мартин Вълчинов реализира дузпа, за да върне тима си в играта.

В 73-ата минута домакините изравниха. Георги Илиев реализира с хубав шут от рамките на наказателното поле.

Пет минути по-късно дойде и пълният обрат. Теодор Милошев реализира след центриране отляво и така донесе успеха на тима.

КОСТИНБРОД 3:2 СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ
0:1 Милованович (43)
0:2 Попов (49)
1:2 Вълчинов (50-д)
2:2 Илиев (73)
3:2 Милошев (82)

КОСТИБНРОД: 1. Галев, 21. Добчев, 22. Кръстев, 3. Яновски, 11. Вълчинов, 13. Тодоров, 7. Методиев, 6. Илиев, 19. Петков, 12. Милошев, 88. Будинов

СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ: 1. Димитров, 15. Карагьозов, 3. Костадинов, 2. Атанасов, 66. Георгиев, 11. Тодоров, 32. Милованович, 6. Петков, 2. Панталеев, 23. Мутафов, 9. Попов