Родопа с категоричен успех

Родопа (Смолян) се наложи с 3:0 над гостуващия му Верея (Стара Загора). Двубоят е от 34-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Още дузина голови положения пропиляха домакините. Съперникът им пък пропусна да вкара дузпа през първото полувреме. Михаел Кисьов даде тон за победата с попадение в 17-ата минута. След още толкова време Николай Тихомиров удвои. Капитанът Теодор Стефанов пък се разписа с попадение от фаул в 57-ата минута.

Адмирации за смолянския треньор Звезделин Чаушев, който пусна в игра родените през 2007 година Радостин Самуилов, Георги Близнаков, Борислав Семетски и Александър Чаушев.