„Акулите“ повалиха Саяна в голов екшън

Черноморец победи Саяна (Хасково) в Бургас с 4:2 в другото дерби на челниците. Двубоят е от 34-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Стана интересен мач с динамика и обрати в резултата. Аризио Коща откри за домакините в 33-ата минута след асистенция на Мирослав Манев. Само за няколко минути след почивката, селекцията на Живко Желев доведе цифровото изражение в своя полза. Първо Димитър Димитров изравни в 54-ата минута.

Скоро Спас Милушев опъна за втори път мрежата на съперника – 1:2. В следващите минути хасковските футболисти пропуснаха няколко възможности да спечелят мача. Вместо това,  Манев им вкара гол в 78-ата минута. Венцислав Гюзелев реализира четвъртото попадение накрая.