Гущеров донесе победа за Чавдар в Етрополе

Чавдар (Етрополе) спечели у дома с 2:1 срещу едноименния тим на Кюстендил. Двубоят е от 29-ия кръг на Югозападната Трета лига – Първа група (1-10 място). Андон Гущеров осигури трите точки за домакините с двете си попадения. Стана здрав, динамичен мач. В 33-ата минута Гущеров засече центрирана топка от съотборник и я изпрати в мрежата. Димитър Терзийски изведе Марио Евтимов и равенството беше възстановено в 40-ата минута.

Почивката дойде без дори минута добавено време. След нея битката продължи. В 50-ата минута домакините изпълниха тъч, получи се неразбирателство в кюстендилската отбрана, настана суматоха и Гущеров реализира победното попадение. В оставащото време играта беше накъсвана. Три пъти влизаше носилката. Извършени бяха шест смени. Накрая рефера даде само две минути продължение.