ЦСКА - София и Черно море не успяха да се победят при 15-годишните

ЦСКА - София и Черно море завършиха при резултат 0:0 в среща от 26-ия кръг на Елитната юношеска група до 15 години, която се изигра на стадиона в Панчарево. Двубоят започна по-добре за домакините, но гол в петата минута на Александър Георгиев бе отменен заради засада.

В 15-тата минута удар от далечно разстояние на Мартин Андонов от ЦСКА - София мина покрай вратата. "Моряците" отвърнаха с удар на Виктор Димитров, но той беше неточен.

Малко след като изминаха 20 минути игра "червените" създадоха още едно добро положение, но удар на Давид Георгиев с глава мина встрани от целта. В края на първото полувреме вратарят на Черно море, Георги Панайотов се намеси по великолепен начин и така двата отбора се оттеглиха на почивката при нулево равенство.

10 ЦСКА - София U15 0:0 Черно море U15

Първото по-сериозно положение за втората част дойде пред гостите, но контраатаката им завърши с неточен удар. "Червените" отвърнаха с опасен шут на Александър Георгиев от въздуха, но той бе право в ръцете на стража на варненци.

В края на мача двата отбора си размениха по едно чисто голово положение, но резултатът остана непроменен и така те поделиха точките.

Снимки: Владимир Иванов