Топ 5 Голове в Елитните групи за изминалия 25-ти кръг

В изминалия 25-и кръг в елитните групи се радвахме на много красиви попадения. Ето и кои голове попаднаха в топ 5 класацията на „Лигата на талантите“.

На пето място се класира попадението на Даниел Коков от Ботев (Пловдив). Той отбеляза четвъртия гол за своя отбор при убедителната победа с 4:0 срещу ЦСКА – София в групата до 17 години.

На четвърта позиция остана удара на Георги Проев от Пирин (Благоевград). Въпреки фамозното изпълнение на Проев благоевградчани загубиха гостуването си на Хебър в елитната група до 17 години с 2:1.

Почетното трето място зае Александър Симеонов от Дунав (Русе), като той вкара първото за своя отбор при равенството срещу Локомотив (София) 2:2 в елитната група до 15 години.

Най-близо до победителят в класацията остана победния гол на Васил Василов от Септември срещу Лудогорец, отново при 15 годишните.

Наградата за № 1 на кръга, получи ударът от далечно разстояние на Иво Мотев. Футболистът от състава на Левски до 15 години се разписа два пъти при победата на „сините“ срещу Славия с 2:1.