Загорец повали Гигант

Загорец се наложи с 2:0 над Гигант (Съединение) в Нова Загора. Двубоят е от 31-ия кръг на Югоизточната Трета лига. По няколко основни състезателите липсваха от двата отбора. Пламен Иванов осигури успеха, а гостите завършиха с девет футболисти. Течеше 4-ата минута, когато след пас на Станислав Митов, Иванов избяга от засадата, излезе сам срещу вратаря, излъга го и откри резултата.

120 секунди преди края, Иван Бакалски спря с нарушение Иванов, а рефера му вдигна червен картон и отсъди дузпа, която голмайстора вкара. В 53-ата минута състава на Гигант намаля още, защото Свилен Щерев получи втори жълт и червен картон.