Септември не се затрудни срещу Черно море при 15-годишните

Септември победи Черно море в мач от 24-ия кръг на Елитната група до 15 години. Столичният тим стартира по-добре срещата и още във втората минута се наложи вратарят на гостите да се намесва.

В следващата атака топката срещна първо напречната, а при добавката и страничната греда на "моряците", но последва нарушение и дузпа за домакините. Зад топката застана Никола Генчев и откри резултата след само 5 минути игра.

В края на полувремето, след центриране от свободен удар, Калоян Стоянов с глава покачи на 2:0.

В началото на втората част Никола Генчев направи резултата класически след страхотен изстрел от дъгата на наказателното поле. В последната минута Мартин Велев оформи крайния резултат, след като засече хубаво центриране от фланга. Така двубоят завърши с победа 4:0 за Септември.

Снимки: Sportal.bg