Черноморец (Балчик) разгроми Рилци

Черноморец (Балчик) постина 6:1 над гостуващия му Рилци (Добрич) и затвърди лидерската си позиция в класирането. Двубоят е от 23-ия кръг на Североизточната Трета лига. Селекцията на Мартин Христов реши всичко още в началния четвърт час. Опитният Даниел Георгиев откри резултата в 5-ата минута.

След още толкова време Почи удвои. Джорджио Димитров направи резултата класически от дузпа в 16-ата минута. После домакините си вкараха автогол. В 36-ата обаче Кристиян Бешев направи 4:1. Десетина минути след почивката Иван Цачев реализира петото попадение. Накрая се разписа и Алекс Наков.