Сокол (Марково) загуби у дома

Сокол (Марково) отстъпи у дома с 1:2 на едноименния тим на Карнобат. Двубоят е от 26-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Заради многобройни кадрови проблеми, домакините излязоха с импровизирана отбранителна линия. Тя бързо претърпя крах.

Ненко Петров се измъкна сам срещу вратаря и даде аванс на Карнобат, четвърт час след началото. Скоро Живко Жеков удвои с глава. Секунди преди почивката, Виктор Панеков центрира и Александър Георгиев намали на 1:2. Натискът на Сокол през втората част не даде желания резултат. Прибързаните действия не позволиха на отбора да достигне поне до хикса.