Несебър не се напрегна за трите точки срещу Верея

Едноименният тим на Несебър спечели с 2:0 гостуването си на Верея (Стара Загора). Двубоят от 25-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Очакван успех за лидера срещу опашкаря. Селекцията на Николай Русев-Джангъра действаше в лежерно темпо, но не даде дори минимален шанс на съперника. Хидает Хюсеин опъна два пъти старозагорската мрежа.

В средата на първото полувреме го направи с глава след центриране на съотборник. В 85-ата минута пък овладя на гърди центрирана топка и я заби в мрежата. Още доста положения създадоха гостите. Виктор Янев, Трайо Грозев и Кристиян Парашкевов пропиля най-чистите.