Венцислав Иванов: Ключът към победата беше себераздаването на футболистите

Отборът на Беласица победи с 3:0 Спортист (Своге) в последния мач от 23-ия кръг на Втора лига. "Комитите" стигнаха до успеха с ранни попадения на Живко Димитров и Мариян Вангелов и въпреки че от 17-ата минута играха с човек по-малко успяха да запазят аванса си и дори да го увеличат след почивката с гол от дузпа на Запро Динев.

Старши треньорът на домакините Венцислав Иванов изрази задоволство от представянето на своите футболисти.

“Радваме се на победата. Ключът беше себераздаването на футболистите. Въпреки че рано останахме в намален състав, показахме себеотдаденост. Радвам се, че успяхме да се върнем на правилния път. Не съм гледал ситуацията за червения картон, но ми се стори, че има нарушение в наказателното поле. При 2:0 гледаме да правим компромис, да няма никакъв реваншизъм. Мисля, че е пресилено да го изгони за това нещо, но още не съм го гледал.

Всеки следващ мач е важен за мач. Този сезон не беше лесен. Едни отбори се борят да останат в групата, други категорично се борят да влязат в горната група”, каза Иванов след победата на своя тим.