Дубълът на Локо (Пловдив) срази и лидера

Локомотив II (Пловдив) надви водача в класирането Несебър на стадиона му с 3:0 и продължава без загубена точка от началото на тази година. Победата в днешния двубой от 23-ия кръг на Югоизточната Трета лига е четвърта поредна за пловдивчани. Тя беше напълно заслужена с оглед случилото се на терена.

Нулите не помръднаха цял час. Секунди след изтичането му, влезлия като резерва Кръстьо Банев проби и подаде, а Иван Арамазов откри резултата. В 68-ата минута Петър Андреев получи топката от дълбочина, надбяга защитниците и удвои. След пробив и пас отляво, топката попадна у Банев, който излъга вратаря и вкара третия гол в 75-ата минута. Трайо Грозев от Несебър репликира съдията и беше отстранен с червен картон. Накрая съотборника му Николай Костов извърши фаул и рефера също му посочи пътя към съблекалнята.