Спартак (Плевен) с победа над Вихрен

Спартак (Плевен) надви Вихрен (Сандански) с 3:2 в приятелската среща. Вихрено начало. Още в първите секунди плевенчани сгрешиха и съперника откри резултата. Руси Чернаков обаче изравни с глава в 5-ата минута. Спартак владееше инициативата до края на полувремето. В 22-ата минута Боримир Карамфилов центриране и Стефан Христов реализира с глава за 2:1. Само след 180 секунди, Чернаков се разписа за втори път след асистенция на Васил Божинов. През втората част бяха извършени доста промени в съставите и никой не взе превес. Накрая вихренци вкараха второто попадение.