Асеновец и дубъла на Хебър не излъчиха победител

1:1 завърши контролата между Асеновец (Асеновград) и Хебър II (Пазарджик). Тя започна лошо за домакините, защото нападателя им Реджеб Халил напусна с контузия в 5-ата минута. След още толкова време обаче топката спря в мрежата на пазарджишкия тим. Там я насочи Васил Кощуров, след като беше изведен от Тодор Тодоров. В 17-ата минута съотборника му Александър Христев фаулира съперник, двамата се спречкаха и асеновградския бранител беше отстранен с червен картон. В 50-ата минута футболистите на Асеновец сгрешиха, противника проведе контраатака, като завърши с изравнителен гол. Домакините можеха да бият, но пропуснаха много, като Тодоров се отличи четири пъти.