Спортист (Драгичево) стана есенен лидер в Пернишко

Спортист (Драгичево) заслужено е есенен лидер в Областна група - Перник. Драгичевци победиха един от конкурентите си за първата позиция Витоша (Долна Диканя) с 3:1. С актив от 32 точки Спортист е безапелационен лидер и с мач по-малко.

През първата част домакините откриха резултата, а гостите не съумяха да стигнат до чисто голово положение. В рамките на първите пет минути на втората част резултатът набъбна до 3:0, а Битоша стигна до почетен гол в края, когато домакините бяха в намален състав заради червен картон.

Витоша е на третата позиция в класирането с 30 точки. Срещата беше ръководена перфектно от съдията Мариян Гребенчарски.