Женско първенство по футбол: НСА - Пирин

Загорец финишира есенния полусезон с класическа победа

Загорец (Нова Загора) срази у дома Борислав (Първомай) с 3:0. Двубоят е от 19-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Освен трите гола, домакините вкараха още веднъж, уцелиха два пъти гредите и направиха още пропуски. В 17-ата минута Пламен Иванов насочи топката в мрежата, но рефера не зачете попадението.

Мирослав Миндев: Никой отбор не излиза за да загуби

Иванов тресна и гредата. Пламен Тенев откри резултата в 33-ата минута, когато получи топката от Георги Георгиев. Николай Янков удвои десетина минути по-късно след пас на Божидар Димитров. Пламен Иванов реализира третото попадение в 58-ата минута. Влезлият като резерва Денислав Атанасов шутира в гредата. Съперникът създаде една голова възможност през втората част, но не стигна до почетно попадение.