Септември и Лудогорец поделиха точките в дербито на Елитната група до 15 години

Септември и Лудогорец завършиха 0:0 в най-интересната среща от 10-ия кръг на Елитната група до 15 години. Домакините стартираха по-силно срещата и стигнаха до греда на Димитър Челебиев, който изпълни страхотно пряк свободен удар.

5 минути по-късно Венислав Михайлов бе близо до това да изведе Септември в резултата, но не уцели вратата. Лудогорец отговори в края на полувремето, когато Александър Сергеев стреля с глава и бе близо до гола.

През второто полувреме на терена имаше много битка, а головите положения липсваха. Така попадение в срещата не падна и двата обора си поделиха точките.

След грешната стъпка, "орлите" имат равен брой точки с Национал на върха в класирането, докато Септември заема четвъртото място.