Черно море U15 не остави шансове на Славия

Юношите на Черно море до 15 години спечелиха гостуването си на Славия в мач от 10-ия кръг на Елитната група. “Моряците” стартираха силно срещата и в 16-ата минута поведоха в резултата след гол на Виктор Иванов.

В средата на първото полувреме те вече имаха преднина от две попадения. Кристиан Маринов проби по десния фланг и центрира, а Стефан Стефанов завърши. Малко след това Кристиян Михайлов можеше да направи резултата класически, но вратарят на Славия спаси.

До почивката повече голове не паднаха. През второто полувреме "моряците" продължиха да атакуват и само 3 минути им бяха нужни, за да направят резултата 3:0. Кристиян Михайлов проби и центрира, Стефан Сивков отбеляза.

До края на мача младите слависти се опитаха да отбележат почетно попадение, но вратарят на Черно море се намеси добре на няколко пъти и запази суха мрежа.