Очаквайте: Турнир на талантите U14: Зона Пловдив - Зона Благоевград

България U17 се развихри срещу Сан Марино и ще се надява на чудо, за да продължи към Евро 2023

Юношеският национален отбор на България до 17 години победи Сан Марино с категоричното 4:0 в последен двубой от група 13 на квалификациите за Евро 2023.

Шишков откри резултата за България в шестата минута, а Сулев удвои в 19-ата. Кристиян Балов (46, 62) оформи крайното 4:0 с две попадения след почивката.

Въпреки изразителния успех, възпитаниците на Йордан Петков остават с минимални шансове за класиране към следващата фаза, тъй като заемат третото място в групата с 3 точки. В първите два мача "лъвчетата" отстъпиха на Швейцария (0:2) и Турция (2:3).