Финландският треньор за Лудогорец: Играхме срещу силен отбор

Наставникът на ХИК Тони Коскела даде мнението си след края на двубоя с Лудогорец в Лига Европа, завършил 1:1. Специалистът съжали, че неговият отбор не е спечелил срещата.

Лудогорец се събуди, след като допусна гол, но не успя да вземе победа от Хелзинки

"Лудогорец имаха своите шансове, два или три. По-скоро загубихме две точки днес, но това е футболът. В европейските клубни турнири винаги е трудно, знаем това, днес играхме срещу силен отбор.

Недялков: Победата беше наша, но една грешка ни лиши от нея

Свършихме добра работа, не спечелихме три точки, но взехме една и трябва да продължим напред. Мисля, че се справихме много добре в центъра на терена, през втората част отбелязахме от статично положение.

Шимунджа: Равенството е реален резултат

Имахме десет минути, в които не бяхме толкова добре на игрището, но в края на краищата така завърши мачът", заяви треньорът на финландците след ремито.

Снимка: startphoto.bg