Несебър се върна към победите след разгром над Карнобат

Несебър се върна на победния път в Югоизточната Трета лига, след като разгроми у дома Карнобат с 5:1 в мач от осмия кръг на шампионата.

Всички попадения в срещата паднаха след почивката. Михаил Георгиев откри резултата в 48-мата минута, но само 7 по-късно гостите изравниха чрез Ненко Петров, който бе точен от дузпа.

Малко след като измина час игра Иван Стоянов отново изведе Несебър напред в резултата. Трайо Грозев до голяма степен уби интригата в двубоя, разписвайки се в 71-вата минута.

Валентин Сливов (80, 90) също записа името си сред голмайсторите и направи победата на своя отбор още по-изразителна.