Вихрен отстрани Созопол, французин блесна с два гола

Отборът на Вихрен се класира за 1/16-финалите за Купата на България, след като победи с 2:0 Созопол в Сандански. В герой за домакините се превърна френският бранител Тамги Лоншел, който заби и двете попадения в мрежата на тима от Втора лига.

21-годишният централен защитник, който е юноша на Бордо, откри резултата в 73-ата минута, а девет минути по-късно матира за втори път Петър Рахнев, като по този начин класира "зелените" за следващия етап на турнира.

Шест отбора от Втора лига отпаднаха от Купата - всички резултати с голмайсторите

ВИХРЕН (САНДАНСКИ) 2:0 Созопол
1:0 Лоншел (73)
2:0 Лоншел (82)