Беласица задълбочи кризата в Струмска слава

Беласица постигна класически успех у дома над Струмска слава в един от най-интривуващите двубои от 10-ия кръг на Втора лига. По този начин "комитите" се върнаха на победния път в шампионата, след като преди седмица отстъпиха на дубъла на ЦСКА 1948 с 0:1.

Домакините откриха резултата в 28-мата минута чрез Мариян Вангелов, а след почивката довършиха започнатото.

Владимир Гогов удвои преднината на петричани в 51-вата минута, а в добавеното време Валентин Костов оформи крайното 3:0.

Радомирци са в серия от 4 шампионатни срещи без победа (2 равенства и 2 загуби).

С този успех Беласица събра актив от 16 точки, колкото има и Славата, но "комитите" заемат четвърто място във временното класиране и оставиха днешния си съперник на 5-а позиция.