Литекс и Монтана не излъчиха победител в мач с два червени картона

Литекс и Монтана завършиха наравно 0:0 в мач от 9-ия кръг на Втора лига. Двубоят на стадиона в "Тетевен" бе белязан от много нарушения и два червени картона.

Въпреки нулевото равенство, положения не липсваха. В края на първото полувреме удар на Димитър Буров срещна напречната греда.

След почивката играта бе много накъсана, а двата отбора завършиха срещата в намален състав. В 60-ата минута Никола Георгиев си изкара втори жълт картон и остави "оранжевите" с човек по-малко.

10 минути преди края на редовното време обаче същото направи и Йордан Йорданов, който извърши грубо нарушение срещу Стефан Каменов и бе изгонен от главния съдия.

Втора лига: Янтра удържа победата

С днешното реми Литекс събра 12 точки в своя актив и заема 9-о място във временното класиране, докато тимът, воден от временния наставник Светлан Кондев, който наследи Антони Здравков, е на седма позиция с 13 пункта.

В следващия кръг отборът от Северозапада приема Дунав (Русе), а ловчалии гостуват на Витоша (Бистрица).