Бразилец герой за Спартак (Плевен) с късен гол

С късен гол на бразилския халф Клаубер Сантана отборът на Спартак (Плевен) срази Витоша (Бистрица) в среща от деветия кръг на Втора лига. По този начин футболистите от Плевен продължават да водят в класирането.

Васил Божинов откри резултата с удар от десетина метра, след подаване на Стефан Христов в 23-ата минута. Нещата отиваха към минимална победа за тима на Спартак, когато в 87-ата минута Деян Христов прехвърли стража на домакините за 1:1. "Тигрите" от Бистрица обаче не успяха да задържат точките, като в добавеното време Сантана порази мрежата им с удар по тревата от десетина метра.